Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

Корисні статті

Для безпечного руху при несприятливих погодних умовах, в темний час доби важливою комплектуючої будь-якої машини є автомобільна оптика. Під цим поняттям мають на увазі зовнішні освітлювальні прилади, що входять в комплектацію авто. Вони виступають невід'ємною деталлю, виконуючи не тільки практичну функцію, а й декоративну. Виробники підкреслюють дизайн саме незвичайною формою фар.

Варто розглянути докладніше існуючі види і їх відмінності. Всі пристрої освітлення поділяють на такі підгрупи:

Однією з важливих деталей системи комфорту автомобіля є скло підйомник - пристрій, що регулює ступінь підйому скла в двері і вбудований в її внутрішню частину.

Залежно від комплектації машини, можуть бути механічними або електричними. Перші вимагають докласти фізичні зусилля для роботи механізму. Якщо у вас встановлено цей вид, ви не зможете відрегулювати одночасно кілька дверей. Електричні, в цьому плані, набагато краще: прості в управлінні і працюють за рахунок реверсивного електродвигуна.

Зимовий період в силу погодних змін, характеризується підвищеною небезпекою для учасників дорожнього руху. Щоб уникнути ДТП і його наслідків, варто дотримуватися деяких правил. Умовно їх можна розділити на дві групи: догляд за автомобілем і поведінку водія за кермом.

До першої відносяться такі:

- своєчасна заміна гумових шин на зимовий комплект;

- обов'язкове видалення снігу з даху авто;

- регулярне очищення лобового скла;

- перевірка всіх систем перед зимовим періодом.

Багато автовласників задаються питанням, як запобігти пагубному впливу погодних явищ на автомобіль в зимовий період. Виробники автокосметики пропонують широкий асортимент різних засобів, які надійно захищають кузов та інші деталі авто від виникнення пошкоджень. Але перш ніж придбати позицію, варто розглянути різновиди і характеристики даної групи товарів.

Відомим фактом є схильність автомобіля до пошкоджень в зимовий період. Це не обов'язково ДТП, але ризик виникнення зростає в силу обмерзання доріг і погіршення погодних умов. Додатковими факторами, що впливають на стан авто, виступають наступні:

- перепади температур;

- підвищена вологість;

- обмерзання;

- наявність солі на дорогах.

Сторінки

Ваш кошик порожній.