Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

CITROEN

Заснована на початку минулого століття французька автомобільна компанія, з перших днів свого існування відрізнялася оригінальністю і креативністю. Її творець Андре Сітроен, який назвав фірму своїм ім'ям, був не тільки талановитим інженером і конструктором. Висловлюючись сучасною термінологією, можна сказати, що геніальний француз мав неабиякі здібності менеджера, маркетолога і психолога. Його рекламні трюки вражали уяву сучасників, а розроблені ним дорожні знаки були зрозумілі, як представникам інтелігенції, так і звичайним французьким селянам.

Протягом першого року існування Citroen було продано більше 10 тис. легкових транспортних засобів (до цього тільки Г. Форд міг похвалитися подібними успіхами). А головною подією 7-го Паризького автосалону став літак, який написав в небі величезними літерами назва марки: «Citroen».

Фантазія Анрі не мала меж: іграшки Сітроен (діти колись виростуть, а назва фірми у них буде асоціюватися з чимось хорошим і добрим), участь автомобілів в подорожах по пустелі Сахара і т. д. Випускаючи недорогі, але надійні легкові транспортні кошти, творець бренду розумів, що будь-який механізм коли-небудь зламається. Це підштовхнуло геніального француза розробити спеціальний каталог, в якому кожен власник автомобіля міг знайти запчастини Сітроен, необхідні для усунення поломки.

В Україні французькі машини не користуються такою популярністю, як, наприклад, продукція німецьких виробників. Але, практика показує, що кожен якісний товар завжди знайде свого покупця. Тому, на автомобілі французької марки, також як і на деталі або кузовні запчастини Citroen, завжди буде попит в нашій країні. Досвідчені власники транспортних засобів не рекомендують купувати дешеві витратні матеріали або комплектуючі сумнівного походження. Як правило, така «економія» закінчується дорогими ремонтами, в кілька разів перевищують вартість оригінальних запчастин.

Ваш кошик порожній.