Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

MAZDA

У 20-х роках минулого століття син простого рибалки Дзюдзиро Мацуда спільно з іншими інвесторами здобувають збанкрутілу будівельну фірму, яка протягом наступних 40 років досить часто змінювала свою основну спеціалізацію.

Спочатку випускають вироби з коркового дерева і кілька партій мотоциклів. Пізніше виробляють мотоцикли і трицикли, орієнтуючись на китайський ринок і потреби армії (в цей період компанія змінила назву на «Mazda»). Після закінчення війни компанія відновлює виробництво мототехніки. А в 1960 році випускається перший автомобіль Mazda (R 360 - чотиримісна мікролітражка з мотором в задній частині машини).

Цікавий факт. Багато європейців вважали, що назва компанії пов'язана з ім'ям її президента Мацуда, але насправді Мазда - зороастрийскьий верховний бог.

Починаючи з 60-х рр. минулого століття кращі фахівці японської компанії працюють над створенням нових моделей, постійно вдосконалюючи свої автомобілі. На сьогоднішній день заводи автогіганта виробляють комплектуючі та запчастини Мазда, використовуючи автоматичні виробничі лінії. Цей процес здійснюється без участі людини, що ніяк не відбивається на високій якості готової продукції.

Японські автомобілі в Україні

Висока точність, надійність і функціональність транспортних засобів під брендом Mazda забезпечили їм лідируючі позиції, як на світовому ринку легкових автомобілів, так і на вітчизняному. Але, незважаючи на позитивні технічні та експлуатаційні параметри японських авто, вони, як і будь-які інші машини, в будь-який момент можуть вийти з ладу або серйозно постраждати в результаті ДТП. У подібних ситуаціях власник транспортного засобу змушений шукати необхідні деталі і комплектуючі, а в останньому випадку - кузовні запчастини Mazda, необхідні для відновлення автомобіля.

Важливий момент! Фахівці рекомендують використовувати для ремонту японських транспортних засобів тільки оригінальні або перевірені запчастини. Низькоякісні аналоги невідомих виробників можуть серйозно пошкодити важливі вузли, системи та агрегати автомобіля, для відновлення яких знадобиться пристойна грошова сума, в кілька разів перевищує вартість оригінальної деталі.

Ваш кошик порожній.