Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

SUZUKI

Якщо простежити історію розвитку японського автопрому, важко буде не помітити, що, як мінімум, дві легендарні компанії починали свою діяльність з виробництва ткацьких верстатів. Одна з них - Suzuki. Розвиток японських виробників транспортних засобів, як правило, відбувавсяя за загальним сценарієм. Створення цехів по виробництву автомобілів в 30-х роках минулого століття, підтримка уряду під час Другої світової війни, занепад після поразки та окупації, відродження в 60-70 рр. 20-го століття.

Працьовитість і вміння використовувати, як свій, так і чужий досвід для досягнення поставлених цілей дозволили японським виробникам створити якісну і надійну техніку, яка користується попитом в усьому світі. Бренд Сузукі асоціюється сьогодні, перш за все, з якісними моторами і мотоциклами. Але і автомобілі цієї марки мають своїх поціновувачів, практично в усьому світі. Збільшуючи обсяги продажів своєї продукції, японська компанія робила ставку і на запчастини Suzuki, які ставали такими ж затребуваними, як і мотоцикли, човнові мотори і автомобілі. На жаль, навіть найкраща продукція світових автогігантів схильна до впливу несприятливих зовнішніх чинників, а в разі порушення правил експлуатації вона може прослужити набагато менше, ніж обіцяють її творці.

В Україні продукція представленої компанії давно заслужила репутацію якісної та надійної техніки, вартість якої повністю виправдовує її технічні та експлуатаційні параметри.

Мотоцикли, силові агрегати, легкові автомобілі користуються таким же попитом, як і деталі або кузовні запчастини Сузукі, що є безапеляційним доказом високої оцінки якості виробів японських виробників.

Ваш кошик порожній.