Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

TOYOTA

Історія створення компанії, яка сьогодні займає одну з лідируючих позицій на світовому ринку легкових / комерційних транспортних засобів, починалася з виробництва ткацьких верстатів. Талановитий японський інженер Сакичи Тойода, практично перед початком другої світової війни, прийняв рішення про створення нового підрозділу своєї «імперії», яке спеціалізуватиметься на виробництві транспортних засобів.

Неабиякий винахідник і грамотний інженер мав також талант хорошого бізнесмена і менеджера. Він зумів отримати підтримку уряду Японії, незважаючи на важку економічну ситуацію в країні. Син творця легендарного бренду назавжди «заразився» ідеєю свого батька про створення найкращих автомобілів в світі. Саме ці дві обставини сприяли появі комфортних «Camry», потужних «Land Cruiser» і елітних «Lexus».

Перші Тойоти, які з'явилися в Україні на початку 90-х рр. минулого століття, потрапляли в країну різними шляхами, включаючи небезпечний переїзд з Далекосхідного Владивостока до Києва, Харкова, Донецька і т. д. В цей період запчастини Toyota почали користуватися великим попитом. Навіть талановиті токарі, які могли зробити ідеальні комплектуючі для «Жигулів», перед «японцями» пасували.

Після закінчення періоду «дикого капіталізму», в Україні почали офіційно завозити легендарні японські автомобілі. Відкрилися офіційні представництва, СТО, кожен власник «японця» отримав можливість самостійно вирішувати, де і які деталі або кузовні запчастини Тойота, йому купувати. Але на тлі позитивних змін практично завжди з'являються шахраї, які хочуть заробити нечесним шляхом. Тому досвідчені автолюбителі рекомендують купувати необхідні запчастини / комплектуючі, витратні матеріали і т. п. тільки у перевірених продавців.

Ваш кошик порожній.