Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

Якість товару

Шановні клієнти, просимо Вас ознайомитися з інформацією про якість автозапчастин та аксесуарів, представлених в нашому інтернет магазині і їх комплектацією.

Нашим інтернет-магазином не проводиться перепакування товару. Всі вироби продаються в тому вигляді і комплектації, в якій вони отримані нами від заводів-виробників безпосередньо або через офіційних дилерів та імпортерів. Відкриття упаковки товару (коробки, упаковки) можливо тільки в разі перевірки комплектації товару і його характеристик, а також на прохання клієнта перед відправкою поштовими службами або видачею товару в офісі нашого магазину.

У нашому електронному каталозі максимально представлена ​​наявна інформація про товар, в тому числі його універсальна фотографія. У деяких (одиничних) випадку універсальне фото виробу може не відповідати зовнішнім виглядом, тому перед покупкою товарів просимо Вас ознайомитися з додатковим описом товару, специфікацією і його унікальними характеристиками або скористатися допомогою в підборі наших менеджерів з продажу.

Для точного підбору запчастин просимо Вас використовувати оригінальні каталоги, розроблені автовиробниками під Вашу марку авто. Наш електронний каталог запчастин був сформований на підставі даних про параметри, надані виробниками неоригінальних запчастин, чий асортимент представлений в нашому магазині. Ця інформація, включаючи дані про комплектацію, оновлюється нами після отримання та обробки нових партій товару.

Звертаємо увагу, що в оригінальних каталогах часто одна деталь має один оригінальний номер, саме від цього оригінального каталожного номера автозапчастини і потрібно відштовхуватися при виборі та купівлі комплектуючих.

Тобто при покупці крил не варто думати, що повторювачі поворотів йтимуть з ними в комплекті, як і при покупці бампера не варто очікувати комплектацію заглушок або решітки, які в оригінальному каталозі мають свої, унікальні ОЕМ номера (звичайно якщо це додатково не вказано нами в специфікаціях).

Після відвантаження деяких позицій запчастин наш електронний каталог доповнюється і оновлюється інформацією про фактичну комплектації цього товару «за останнім відвантаженням». Припустимо, елементи автооптики від китайських виробників часто додатково комплектуються платою і автолампами, хоча ця інформація відсутня в їх каталогах, а при покупці оригінальних запчастин ці товари завжди продаються окремо. Але такі приємні дрібниці бувають не завжди, тому рекомендуємо Вам купувати авто аксесуари вже після покупки і огляду основного товару.

Просимо також звернути увагу на те, що деякі китайські виробники (на відміну навіть від заводів з Тайвані), відступають від оригінальних характеристик виробу. Так деякі фари з електрокоректором виробляються на цих підприємствах тільки з механічним (ручним) регулюванням. Ця інформація так само додатково наводиться в нашому каталозі, тому рекомендуємо ознайомитися з нею перед оформленням замовлення.

У каталозі також представлені універсальні фотографії. Просимо Вас мати на увазі, що колір виробу може відрізнятися від кольору товару на фото, тому що в основному всі запчастини кузовної групи йдуть «під фарбування».

Якість товару

Політика нашого інтернет магазину - надавати товари всіх цінових діапазонів. Каталог кузовних запчастин постійно доповнюється і включатиме запчастини як нижчої групи якості (в основному вироблені невеликими китайськими компаніями), середньої (тайваньські і деякі європейські заводи) і вищої - оригінальні запчастини (які поставляються як на конвеєри заводів, так і на вторинний ринок запчастин).

Параметр якості товару відображається в додатковому полі нашого інтернет каталогу. Звертаємо увагу, що цей параметр вказує відхилення від оригінальної запчастини як за якістю товару, так і за його зовнішніми параметрами (відповідність зовнішнього вигляду).

Ми стежимо за тим, що б якість продукції навіть самого нижчого цінового сегмента максимально відповідало вимогам автовиробників, тому працюємо тільки з перевіреними постачальниками, дилерами та імпортерами.

Ваш кошик порожній.