Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

Виробники

XYG

XYG (Xinyi Glass Holdings Limited) - компанія, заснована в 1988 році і є однією з лідерів у виробництві автомобільного скла. У компанію входять шість основних виробничих баз, розташованих в місті Дунгуань, Шеньчжень, Цзянмень, Юшку, Тяньцзінь, Інкоу і Малайзії із загальною площею понад 5 мільйонів квадратних метрів.

Над тим, що б клієнти могли купити китайське скло XYG трудиться штат компанії в більш ніж 11 000 співробітників.

KLOKKERHOLM

Компанія KLOKKERHOLM заснована в 60-тих роках дев'ятнадцятого століття в Данії як маленький цех з виробництва запчастин кузовний групи. Із зростанням попиту на кузовні запчастини почалося і стрімке розширення виробничих потужностей компанії. За допомогою інвестицій на модернізацію старого і закупівлю нового обладнання - компанія змогла вийти на нові обсяги виробництва і стати лідером на ринку запчастин кузовний групи.

HELLA

Компанія Hella (Hella KGaA Hueck & Co) - це німецька компанія, що спеціалізується на виробництві елементів освітлення та електроніки для автомобільної промисловості. Одна з небагатьох компаній в автомобільній сфері, яка поставляє запчастини Hella як на конвеєр багатьох автомобільних концернів (Original Equipment), так і на вторинний ринок під своїм брендом. Так званий оригінальний сегмент - Automotive Original Equipment включає в себе виробництво освітлення та електроніки безпосередньо для автовиробників і інших постачальників автомобільної промисловості.

FPS

FPS - forma parts system, торгова марка компанії Форма партс. Форма партс- один з лідерів українського ринку з постачання кузовних запчастин, елементів автомобільної оптики (освітлення) і систем охолодження; входить у велику торгову група - «АТ Україна».

BEHR

Behr Hella - це, без сумніву, оригінальну якість автомобільних запчастин. Це по суті спільне підприємство двох гігантів - Behr і Hella. У 1999 році - Behr об'єднався з німецькою компанією з виробництва елементів освітлення - Hella KG Hueck & Co, а підприємство Behr Hella Service засновано в листопаді 2005 року з метою спільного обслуговування і забезпечення глобального як оригінального, так і післяпродажного ринку автомобілів системами охолодження і обігріву.

Сторінки

Ваш кошик порожній.