Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

AUDI

Легенди світового автопрому: кузовні запчастини AUDI

У 1932 році чотири найбільші німецькі компанії (AUDI, DKW, Horch і Wanderer), що спеціалізуються на виробництві транспортних засобів, щоб вижити в умовах економічної кризи, об'єднуються в один концерн. В результаті цього злиття утворюється Автомобільний союз, логотипом якого стають легендарні чотири кільця (кожне з них символізує одне з вищевказаних підприємств). Через кілька десятиліть ця емблема стане візитною карткою Audi, автомобіля, який цілком заслужено вважається гордістю німецького автопрому.

Незважаючи на те, що обслуговування і запчастини Ауді коштують дорожче, ніж комплектуючі для багатьох інших моделей транспортних засобів, автолюбителі, які на власному досвіді вивчили переваги «німців», дуже рідко відмовляються від них. За ключовими техніко-експлуатаційними показниками (рівень комфорту, надійність, безпеку і т. Д.) Дані автомобілі відносяться до категорії найкращих машин у світі.

Своєчасна заміна робочих рідин/витратних матеріалів і дотримання рекомендацій виробників з техобслуговування Audi - практично 100% -а гарантія довгострокової і безпроблемної експлуатації машин даної марки. Головні «вороги» транспортних засобів в нашій країні - неякісне паливо і розбиті дороги. Саме вони призводять до того, що власникові машини доводиться купувати комплектуючі ходової, рульового управління, деталей для паливної системи або кузовні запчастини Audi.

Виробники розглянутих автомобілів дуже відповідально ставляться до якості своєї продукції. Про це свідчить наступний цікавий факт. В експериментально-конструкторському відділі Ауді працюють спеціальні групи, які займаються досить незвичайними питаннями:

- визначають всі можливі джерела неприємних запахів в салоні;

- перевіряють, як впливають на водія і пасажирів дотик до панелі, кнопок управління, ручкам і т. п.;

- вивчають акустичний дизайн (всі можливі звуки) авто;

- проводять експерименти з освітлювальними приладами, вибираючи самий комфортний і ефективний варіант.

Досить великий вибір моделей Ауді (від дорогих машин представницького класу до економних малолітражок) дозволяє задовольнити запити будь-якого водія, незалежно від його соціального статусу, рівня доходів та інших факторів.

Ваш кошик порожній.