Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

FORD

Відома в усьому світі американська компанія, що займає на світовому ринку одну з лідируючих позицій за обсягами виробництва і реалізації транспортних засобів, була створена в 1903 році Г. Фордом. Заповзятливий американець планував організувати масове виробництво недорогих транспортних засобів, доступних для будь-якого жителя США із середнім рівнем доходів. У 1908 році світ побачив легендарну «бляшану Ліззі» (модель «Т»), яка в перший рік свого існування побила всі відомі до цього часу рекорди за обсягами виробництва (було випущено майже 11 тис. Машин). Форд виконав поставлене завдання на всі 100%.

Секрет успіху

Високий попит на автомобілі Ford в перші роки існування фірми пояснюється цілком прийнятною якістю і невисокою ціною машин. Творець фірми вперше в світі застосував конвеєрну технологію виробництва і ввів метод стандартизації взаємозамінних деталей. Ці нововведення дозволили істотно знизити собівартість продукції заводу. В результаті, запчастини Форд і автомобілі цієї марки стали затребуваними не тільки в штатах, але і в багатьох інших країнах.

Ще один важливий аспект, який зіграв не останню роль в історії розвитку компанії, це ставлення керівництва заводу до робітників і рядовим співробітникам. На підприємстві ввели 8-ми годинний робочий день і суттєво підвищили зарплату (співробітники Ford отримували в 2 рази більше, ніж їх колеги на інших заводах).

Форд в Україні

У нашій країні продукція легендарної компанії користується високим попитом практично з перших днів після розвалу союзу, коли відкрилися кордони і українські водії дізналися, що «дев'ятка» не є межею досконалості.

Але, як і будь-яка інша техніка, американські автомобілі не захищені від поломок і неприємних пригод. Тому, попит на деталі всіх систем транспортного засобу та кузовні запчастини Ford, в найближчі десятиліття, буде на високому рівні.

Якщо ви є власником машини даної марки, вас обов'язково зацікавить пропозиція нашої фірми. У нас можна придбати практично будь-які кузовні деталі для Ford за прийнятними цінами, незалежно від характеру поломки, моделі і року випуску вашого автомобіля.

Ваш кошик порожній.