Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

RENAULT

Історія створення всесвітньо відомого автомобільного концерну Renault починалася з невеликої самохідної коляски, яка приводилася в рух за допомогою одноциліндрового силового агрегату потужністю 0,75 л. с. Досить «скромні» параметри двигуна компенсувалися за рахунок невеликої ваги машини і унікальною трансмісії. Відбулася ця подія в Парижі, в кінці 19-го століття, а творцями автомобіля були молоді брати Рено, які подарували компанії своє ім'я.

Майбутній автомобільний гігант інтенсивно розвивався і розширював своє виробництво, незважаючи на 2 світові війни, економічні кризи і конкуренцію. Сьогодні, як і 120 років тому, компанія Renault робить ставку на недорогі автомобілі високої якості. Конструктори і інженери компанії активно працюють над створенням транспортного засобу на альтернативному паливі. При цьому заводи відомого бренду продовжують випускати популярні моделі і запчастини Renault, реалізація яких здійснюється практично у всіх країнах світу.

В Україні представництво компанії працює більше 15 років. Наші співгромадяни мають можливість купувати новинки Рено, так само, як і жителі будь-якої іншої європейської держави.

Фахівці стверджують, що деталі для французьких транспортних засобів повинні ідеально відповідати механізмам, вузламі агрегатам, для яких вони призначаються. Найменші відхилення або недостатньо висока якість виготовлення даних компонентів може стати причиною більш серйозних поломок і дорогих ремонтів. Тому, якщо вам знадобляться деталі або кузовні запчастини Рено, не варто ризикувати, купуючи дешеві аналоги невідомих виробників (найкраще порадитися з механіком, який добре знайомий з продукцією Renault).

Ваш кошик порожній.