Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

VOLVO

Починаючи з моменту створення в 20-х рр. минулого століття, і до наших днів, техніка Volvo завжди відрізнялася надійністю, унікальними можливостями, здатністю витримувати самі екстремальні погодні умови, а також високим рівнем безпеки. Звичайно, після придбання корпорації китайським холдингом Geely Holding в світових ЗМІ почалися різні песимістичні прогнози, з'явилися «аналітики», які гарантували найближчу смерть бренду, але новинки, представлені на останніх виставках в Женеві, поки не підтверджують ці «похмурі пророкування».

У нашій країні продукцію шведського автопрома оцінили ще в страшних 90-х, коли «молоді акули бізнесу» ділили найкращі місця під сонцем. Сьогодні, дана марка часто зустрічається на наших дорогах. При цьому спостерігаються, як нові елітні машини, так і транспортні засоби з 10-30 річною історією. Природно, першим потрібні витратні матеріали, а другим - найрізноманітніші запчастини Volvo. І якщо для нових моделей шведського бренду проблема вирішується стандартної поїздкою в спеціалізований автосервіс, то власникам «довгожителів», які дійсно створювалися нащадками вікінгів, набагато складніше.

Як стандартні деталі (радіатор, помпа або навіть звичайні «пильовики») можуть стати серйозною проблемою для моделі, яка давно не випускається, а іноді і для нових машин. Аналогічна ситуація очікує автолюбителів, які змушені шукати кузовні запчастини Вольво, щоб надати своєму старому «другу» привабливий зовнішній вигляд. Звертаючись в наш інтернет-магазин, цінителі шведських автомобілів можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу фахівців, які допоможуть в найкоротші терміни вибрати необхідні деталі високої якості для продовження «життя» вашого автомобіля. Головне - не користуйтеся ресурсами, які заманюють клієнтів низькими цінами і масою найфантастичніших обіцянок.

Ваш кошик порожній.