Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

PEUGEOT

З моменту заснування сімейного бізнесу, який згодом виріс до рівня легендарного автомобільного концерну, чия продукція користується попитом у більшості країн світу, пройшло більше 2-х століть. За цей період продукція Peugeot неодноразово перемагала на різних конкурсах, виставках і т. п. Французька фірма перша в своїй країні застосувала конвеєрний метод складання. Заводи Пежо входять в число найбільших європейських виробників. На сьогоднішній день, французька фірма, як і багато років тому, ефективно впроваджує новітні технології виробництва, реалізує нестандартні дизайнерські ідеї і працює над створенням самого безпечного легкового автомобіля в світі.

В Україні продукція під брендом Peugeot користується великим попитом. Цьому сприяє бездоганна репутація компанії, висока якість її продукції, широкий модельний ряд транспортних засобів і прийнятна вартість технічного обслуговування французьких автомобілів.

Деталі й запчастини Peugeot так само затребувані в нашій країні, як і основна продукція компанії. Це пов'язано з великою кількістю б/в автомобілів, які потрапляють до нас з європейських країн, а також несприятливими умовами експлуатації. Багато власників транспортних засобів не мають можливості купити / орендувати гараж для машини, в холодну пору року бувають великі перепади температури повітря, а на слизькі зимові дороги висипають тонни агресивної суміші, яка руйнує навіть самий якісний і надійний метал.

Вищевказані фактори пояснюють, чому деталі і кузовні запчастини Пежо користуються в Україні досить високим попитом. Власникам транспортних засобів відомого бренду необхідно пам'ятати, що на вітчизняному ринку комплектуючих і запасних частин для французьких автомобілів представлена ​​оригінальна продукція і її аналоги. Перша відрізняється високою вартістю і відповідною якістю, а друга стоїть дешевше, але досить часто це відбивається на її якості. Питання про вибір конкретної деталі необхідно вирішувати з урахуванням індивідуальних особливостей (характер і причина поломки, модель автомобіля, рік випуску, наявність / відсутність гарантійних зобов'язань і т. п.).

Ваш кошик порожній.