Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

SKODA

У 1895 році в чеському місті Млада-Болеслав стався неприємний інцидент, який можна вважати передісторією створення відомої автомобільної компанії. Місцевий житель Вацлав Клемент, який заробляє на життя торгівлею книгами, купив дорогий велосипед. Незабаром, він виявив, що його покупка має серйозні дефекти, що не дозволяють використовувати її за призначенням. Розлючений покупець відправився в магазин, щоб обміняти товар або забрати свої гроші. Продавець виявився непорядною людиною, він просто проігнорував цілком законні вимоги Вацлава.

Книготорговець вирішив запросити свого знайомого механіка (В. Лаурин), щоб разом з ним, відремонтувати велосипед. Саме тоді Клемент переконався: якщо потрібно зробити щось якісно, ​​не варто довіряти комусь, краще виконати поставлене завдання самостійно. Після усунення дефектів конструкції, вони організовують власне виробництво велосипедів, а через кілька років - мотоциклів. Проект виявився успішним. У 1905 році компаньйони починають випускати автомобілі (відкривається фірма «Laurin & Klement»), а вже в 20-х роках минулого століття вони об'єднуються з підприємством SKODA, яке займалося машинобудуванням. Останнє злиття відбулося в 1990 році, коли Шкода стала частиною концерну Volkswagen.

На сьогоднішній день представлені транспортні засоби користуються великою популярністю в нашій країні. Це пояснюється високою якістю автомобілів і їх прийнятною вартістю. Технічне обслуговування та запчастини SKODA цілком доступні для середньостатистичної української сім'ї.

Незважаючи на високі техно-експлуатаційні показники представлених автомобілів, вони іноді виходять з ладу. Не варто забувати про те, що на наших дорогах зустрічаються порушники ПДР і новачки, які можуть становити небезпеку для інших учасників дорожнього руху. Іноді такі водії стають винуватцями ДТП, після якого доводиться шукати пошкоджені деталі або кузовні запчастини Шкода. Досвідчені автолюбителі рекомендують відразу ж після покупки машини зайнятися пошуком порядних продавців деталей для вашої моделі авто і надійної СТО, з кваліфікованим персоналом.

Ваш кошик порожній.