Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

VOLKSWAGEN

Історики і вчені, які займаються вивченням біографій відомих особистостей, стверджують, що в житті навіть самого «страшного і нелюдського лиходія» завжди знайдеться позитивний вчинок, результатами якого користуються не тільки його сучасники, а й їхні діти, онуки, а іноді і праправнуки. Вольксваген - знаменитий «народний автомобіль» був створений в 30-х рр. минулого століття за наказом А. Гітлера. Головна умова, яку поставили перед легендарним автоконструктором Ф. Порше - це повинно бути доступний транспортний засіб для середньої німецької сім'ї. Так з'явився легендарний «Жук», а після Другої світової війни, незважаючи на поразку армії вермахту, виробництво надійних недорогих транспортних засобів дуже швидко відновлюється, стрімко завойовуючи європейський автомобільний ринок.

Незважаючи на високу якість техніки, вона все-таки належала до категорії бюджетних машин, тому паралельно зі збільшенням обсягів продажів VW, ріс і попит на запчастини Volkswagen. Варто зазначити, що в другій половині минулого століття деталі для німецьких авто за якістю не відрізнялися від оригінальної продукції, яка використовувалася на заводах-виробниках.

У нашій країні автомобілі відомої німецької марки завжди користувалися попитом, і з перших днів появи на дорогах України придбали репутацію надійних, безпечних і комфортних транспортних засобів. Після активної політики злиттів і поглинання акціонерами VW інших автопідприємств, дана компанія вийшла на рівень найбільшого виробника самих різних марок / моделей, багато з яких періодично стають переможцями міжнародного конкурсу «Автомобіль року».

З огляду на більшу кількість даних машин в нашій країні, багато з яких вже встигли відзначити своє 10-15-річчя, питання про те, де купити якісні деталі і кузовні запчастини Вольксваген є дуже актуальним. Фахівці рекомендують для вирішення даної проблеми купувати сертифіковану продукцію і не піддаватися спокусі, заощадити на комплектуючих невідомих виробників. Також не варто довіряти інтернет-магазинах, без історії, відгуків реальних покупців і з невеликим терміном діяльності на ринку автозапчастин.

Ваш кошик порожній.