Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

CHERY

Незважаючи на неоднозначне ставлення українських автолюбителів до продукції китайських виробників, кількість реалізованих в нашій країні транспортних засобів під брендом Chery щорічно збільшується досить високими темпами. У негласній «війні» між новими машинами з Піднебесної і б/в автомобілями німецького, японського або американського виробництва, перші все частіше перемагають.

Багато наших співвітчизників купують Chery і інші китайські машини, розраховуючи через 3-5 років продати транспортний засіб і придбати нову модель цієї ж марки. Привабливість такої схеми пояснюється досить просто. «Китайці» стоять на порядок менше, ніж аналогічні автомобілі інших виробників. Їх обслуговування не завдає серйозного збитку сімейному бюджету власника авто. Наприклад, оригінальні запчастини Chery можуть коштувати дешевше, ніж такі ж деталі для німецької машини, але сумнівного походження (без сертифікатів, гарантій і т. п.).

Транспортні засоби Чері відповідають сучасним вимогам безпеки, а їх техніко-експлуатаційні характеристики дозволяють комфортно управляти машиною, використовуючи останні досягнення світового автопрому. Якщо порівнювати Chery з п'яти-десятирічними транспортними засобами престижних моделей, то не важко помітити, що останні поступаються «китайцям» за багатьма параметрами. Наприклад, поломка Чері усувається досить швидко, а власникам БМВ з солідним пробігом іноді доводиться кілька тижнів чекати, поки знайдуть і доставлять потрібні деталі з Німеччини в Україну.

Представлені китайські автомобілі добре адаптовані до умов експлуатації в нашій країні. Але погані дороги, низькоякісні витратні матеріали і робочі рідини можуть стати причиною поломки машини, навіть за умови дотримання рекомендацій виробників і досвідчених водіїв. Для ремонту транспортного засобу бажано використовувати оригінальні деталі і кузовні запчастини Чері, якість яких ретельно перевіряється на заводах виробника. Не варто користуватися послугами невідомих фірм, що пропонують купити необхідну продукцію за цінами, які суттєво відрізняються від середньої вартості даних деталей (можна стати жертвою шахраїв).

Ваш кошик порожній.