Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

MERCEDES

Сьогодні важко знайти автолюбителя, який не знає, кому належить логотип у вигляді трипроменевою зірки в колі. Звичайно, мова йде про легендарний Mercedes, а зазначений символ демонструє досягнення компанії «Даймлер-Бенц» на суші, в повітрі і морі (концерн виробляв не тільки автомобілі, але і авіаційні / суднові двигуни). Творцями фірми були Готліб Даймлер, його син Пауль, а також талановитий інженер В. Майбах. Автомобілі майбутнього гіганта світової промисловості назвали в честь Мерседес - дочки Е. Еллініка (відомий підприємець, один із співвласників компанії).

Після злиття "Daimler" і "Benz", яке відбулося в 1926 році, концерн продовжив випуск і реалізацію транспортних засобів, але вже під новою торговою маркою "Mercedes-Benz". У першій половині 20-го століття німецька компанія нарощувала обсяги виробництва, створюючи нові моделі і підвищуючи якість своєї продукції. Той факт, що власники представлених машин готові платити пристойні гроші за технічне обслуговування та запчастини Мерседес, є переконливим доказом високої якості транспортних засобів легендарної компанії.

Mercedes в Україні

Сьогодні на вітчизняному автомобільному ринку представлений широкий вибір транспортних засобів під брендом Мерседес. Заводи корпорації виробляють:

- кросовери і позашляховики;

- автомобілі представницького класу;

- купе;

- мінівени;

- комерційний транспорт;

- спортивні машини та ін.

Власники вищезгаданих транспортних засобів повинні мати інформацію про те, де можна придбати якісні деталі, витратні матеріали та кузовні запчастини Mercedes, які на все 100% відповідають вимогам виробників. Це пов'язано з тим, що навіть новий автомобіль в будь-який момент може вийти з ладу або стати жертвою неуважних / нетверезих водіїв і порушників ПДР.

Ваш кошик порожній.