Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

CHEVROLET

Протягом останніх 10 років кількість автомобілів всесвітньо відомої марки Chevrolet на дорогах нашої країни істотно збільшилася. Українські автолюбителі гідно оцінили комфорт і надійність цілком доступних за вартістю транспортних засобів, які отримали свою назву на честь талановитого механіка і безстрашного гонщика Луї Ж. Шевроле. Багато власників машин американської компанії (особливо, це стосується початківців автолюбителів) цікавляться, що потрібно робити для того, щоб їх автомобіль не ламався?

Особливості експлуатації Chevrolet в Україні

Для того щоб не витрачати величезні грошові суми на капітальний ремонт і запчастини Шевроле, необхідно своєчасно проводити діагностику автомобіля і постійно стежити за його технічним станом. У нашій країні головними негативними факторами, які можуть стати причиною поломки автомобіля, є:

- клімат (перепади температур, атмосферні опади і соляна суміш на зимових дорогах завдають серйозний «удар» по технічному стану машини);

- розбиті дороги;

- низька якість палива;

- витратні рідини і матеріали невідомого походження;

- високий відсоток водіїв, які систематично порушують правила дорожнього руху.

Вищевказані фактори можуть стати причиною виходу з ладу паливної системи, ходової частини, рульового управління, електрообладнання, кузовних деталей і т. д.

Рекомендації фахівців

Для того щоб збільшити термін експлуатації Chevrolet необхідно не тільки своєчасно проводити комплексну діагностику автомобіля, але і здійснювати заміну робочих рідин і витратних матеріалів, дотримуючись рекомендацій виробника (моторне масло, гальмівні колодки і ін.).

Іноді власники ще не старих автомобілів змушені купувати кузовні запчастини Chevrolet, так як «рідні» почали покриватися іржею. Не забувайте про те, що навіть невелика подряпина робить метал беззахисним проти корозії. Особливо, якщо автомобіль постійно перебуває на відкритому повітрі.

Купуючи деталі для транспортного засобу, не шкодуйте грошей на оригінальну продукцію (вона повинна бути у відповідній упаковці з голограмою, штрих-кодом і каталожними номером).

І найголовніше. При перших ознаках несправності (сторонні звуки, зниження потужності, підвищення витрати палива) відразу ж вирушайте на перевірену СТО.

Ваш кошик порожній.