Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

SUBARU

Засновник легендарної японської компанії, що спеціалізується на виробництві легкових автомобілів і комерційного транспорту, Кендзі Кіта, неодноразово організовував проведення різноманітних конкурсів, мета яких полягала в пошуку назви для продукції своєї фірми. Але всі вжиті спроби не приносили очікуваного результату, тому Кендзі сам вирішив цю проблему і перші транспортні засоби, створені за проектами французького Рено, отримали назву - Субару (зоряне скупчення в сузір'ї Тельця).

Протягом 60-ти років автомобільні заводи японських виробників створили кілька десятків якісних легкових машин, вантажівок і автобусів. Головний принцип роботи компанії сьогодні, як і 50-60 років тому, полягає в тому, що навіть недорогі моделі повинні відповідати найвищим вимогам безпеки і надійності.

Ще один принцип SUBARU полягає в тому, що всі функціонуючі на сьогоднішній день заводи компанії збирають готову техніку, використовуючи запчастини Субару, які пройшли ретельний контроль якості.

Українські автолюбителі почали більш ретельно вибирати легкові машини для особистого користування. Продукція японських виробників користується попитом у автовласників, які ніколи не будуть платити гроші тільки за «ім'я».

Але відсутність доріг, низька якість витратних матеріалів і палива часто стають причиною виходу з ладу навіть легендарних японських автомобілів. Тому, в нашій країні, найближчим часом буде зберігатися досить високий попит на деталі і кузовні запчастини SUBARU. Власникам транспортних засобів даної марки можна порекомендувати в разі серйозних поломок, ніколи не економити гроші на придбання якісних комплектуючих. Як правило, така «економія» буде коштувати в кілька разів дорожче, ніж покупка оригінальної продукції.

Ваш кошик порожній.