Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

SSANG YONG

Відомий у всьому світі корейський виробник транспортних засобів і спецтехніки SsangYong Group, що входить за об'ємом промислового виробництва в число лідерів у себе на батьківщині, протягом останніх років впевнено займає свою нішу на українському автомобільному ринку. Якісні позашляховики, автобуси і комерційні автомобілі ідеально підходять для наших кліматичних умов і поганих доріг.

Серед основних переваг цих «корейців» необхідно виділити високу надійність, безпеку, застосування сучасних технологій і постійне вдосконалення кожної нової моделі. Але, звичайно, є і «зворотний бік» медалі - навіть при ідеальному дотриманні рекомендацій дилерів з технічного обслуговування, низькоякісні витратні матеріали і, вже згадані дороги, можуть стати причиною несподіваних поломок. І тут виникає питання - де купити якісні запчастини SsangYong? Пошуки у всесвітній павутині і в спеціалізованих торгових точках не є гарантією того, що куплені деталі - якісна заводськапродукція, експлуатація якої не призведе до ще більш серйозних проблем.

У ситуації, коли транспортний засіб корейського виробництва виходить з ладу, можна скористатися допомогою фахівців, які добре розбираються в цій темі і знають, де купити деталі або кузовні запчастини Ссанг Йонг. Другий варіант (якщо немає механіка, якому можна довірити вирішення цього питання) - інтернет і неспішний моніторинг пропозицій спеціалізованих торгових точок. Для того щоб заощадити час, власники корейських автомобілів, можуть скористатися сайтом нашої компанії, де є можливість не тільки знайти необхідні деталі, а й отримати безкоштовну консультацію по будь-яких технічних питань.

Ваш кошик порожній.