Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

MITSUBISHI

Відома сьогодні у всьому світі японська корпорація Mitsubishi була створена в кінці 19-го століття, як суднобудівна і судноремонтна компанія. На початковому етапі своєї діяльності майбутній гігант автомобільної промисловості спеціалізувався на вивченні і розробці різноманітних технічних новинок, що в подальшому допомогло компанії успішно реалізовувати свої комерційні проекти.

У першій половині минулого століття японська фірма займалася виробництвом великих вантажівок, автобусів та спецтехніки (сміттєвози, поливальні машини). Після Другої світової війни на підприємствах Mitsubishi налагоджується виготовлення моторолерів, а трохи пізніше - легкових автомобілів.

На вітчизняному ринку транспортних засобів представлений великий асортимент техніки японського концерну, включаючи і запчастини Mitsubishi. Багато цінителів популярного бренду вважають, що за деякими показниками дешевші японські машини нічим не поступаються європейським автомобілям преміум-класу.

Продукція Мітсубісі, незалежно від типу і моделі транспортного засобу (пікап, позашляховик, спортивна або звичайна легкова машина), відповідає вимогам безпеки і надійності. Українські водії часто вибирають техніку японського бренду, стверджуючи, що вона більш економна і практична, ніж американські і європейські аналоги.

Ще один плюс знаменитих «японців» полягає в тому, що в разі поломки автомобіля можна знайти якісні витратні матеріали, деталі і кузовні запчастини Міцубісі, навіть не відвідуючи спеціалізовані торгові точки. Сьогодні власнику транспортного засобу відомого бренду не треба по півмісяця чекати поки бампер, рульова рейка, паливний насос або елементи підвіски будуть доставлені в Україну. Досить включити комп'ютер / ноутбук, зайти на сайт нашої компанії і обговорити всі деталі замовлення з представником фірми. Потрібний виріб буде доставлено в чітко встановлені терміни, незалежно від моделі і року випуску вашого Mitsubishi.

Ваш кошик порожній.