Головна

Про компанію

Новини

Виробники

Доставка і оплата

Якість товару

Гарантія і повернення

Контакти

Вхід

0

Полірування кузова авто

Полірування кузова і вибір полірувальної пасти

Час відбивається на всьому, і навіть на авто. З його плином втрачається привабливість речей і транспортних засобів.

Щоб зберегти естетичний вигляд машини, слід стежити за станом авто, відновлювати блиск лакофарбового покриття і стирати з поверхні прояви зовнішнього середовища (павутинки і невеликі подряпини). Чи врятує полірування авто. Воно запобігає потраплянню в подряпини і дрібні пошкодження пилу, бруду, вологи. А значить, це не позначиться негативно на цілісності авто. Але, як і багато іншого, полірування слід проводити обережно. Можемо дати деякі рекомендації, як його проводити.

Особливості полірування

Полірування потрібно як форма додачі доглянутого вигляду автомобілю, а також захисту його від корозійних процесів. З ним не потрібно перефарбовувати машину часто. Тому полірування ділять на 2 види:

- абразивне (робить кузов глянцевим, стираючи з нього дрібні потертості і подряпини, зазвичай використовують алмазне або тефлонове полірування);

- захисне (представляє собою реагенти, а також інші захисні засоби, які захищають поверхню від УФ-променів або вологи, сюди відноситься воскове і парафінове полірування, а також рідке скло).

Виходячи з функцій, є окрема класифікація паст. Серед них виділяють: антиголограмні, відновлюючи і фінішні. А борна полірувальна паста захищає від вихлопних газів.

Як підібрати

В ідеалі для проведення якісних полірувальних робіт знадобиться цілий список матеріалів - від полірувальної машини до знежирювачів, від пасти для полірування до води. Також необхідні 2 видів дисків з поролону.

Якщо на авто є глибокі подряпини, які не проникли на весь шар лакофарбового покриття, вибирайте полірувальну пасту з грубозернистими частинками. Якщо ви її підберете неправильно, вона швидше зіпсує покриття, ніж допоможе домогтися необхідного результату. Перш, ніж робити вибір, слід звернути увагу на мету застосування і тип пасти, яка знаходиться перед вами.

Як здійснити полірування кузова

Щоб зробити відновну процедуру, послідовність дій буде наступною:

1. Миття машини.

2. Видалення забруднень, при необхідності - і старого шару поліролі.

3. Знежирення.

4. Нанесення безабразивних речовин або поліролі.

Захисна процедура дещо відрізняється від попередньої. Її головна функція - захисна. Після таких маніпуляцій лакофарбове покриття не пошкоджується довгий час. Тому поліролі у вигляді парафінових і воскових паст завжди знаходяться під руками у відповідальних і акуратних автовласників. Саме вони забезпечують плівку на машині, захищаючи її від агресивного впливу зовнішнього середовища. Маніпуляцію проводять хоча б 1 раз на місяць.

Також для відновлення покриття часто використовують пасту ГОІ. Дивна на перший погляд назва, відома багатьом автовласникам. Речовина випущено Державним оптичним інститутом. Тому засіб має однойменну назву по абревіатурі.

Може бути:

- зеленим, з номерами від 1 до 4, в залежності від того, якого розміру абразивні частинки (краще не використовувати через наявність шкідливого оксиду хрому);

- червоним (випускається при використанні окису алюмінію, швидше за інших полірує поверхню кузова);

- білим (має також окис алюмінію, створює найбільш гладку поверхню на машині).

Наноситься будь-який з видів за допомогою фланелі, дрантя або мікрофіброві серветки. Якщо використовується паста ГОІ, перед нанесенням їй слід виділити час на розпад великих кристалів. Для цього труть ганчіркою з нанесеним засобом про непотрібне покриття.

Такі прості знання допоможуть вам зробити полірування власного авто, щоб машина була завжди в чистоті і порядку.

 

Ваш кошик порожній.